субота, 13 червня 2009 р.

Московським псам місце в кремлівській буді.

Депутата Російської держдума Костянтина Затуліна 5 червня не пустили на територію України, де він повинен був взяти участь у фестивалі "Велике російське слово".
"Мене не пускають. Зараз я знаходжуся на трапі літака, внизу знаходяться 11 осіб – всі співробітники прикордонної служби і СБУ. Вони відмовляються повідомити мені про обставини мого недопуску на територію України. Вони також вимагають, щоб я повернувся в літак", - розповів Затулін з місця подій.
Після півторагодинної запеклої дискусії з представниками української сторони Затуліну стало погано, ймовірно, із-за спеки. Його госпіталізували до сімферопольської лікарні. Він зазначив, що біля дверей його палати чатує охорона. "Ті ж самі прикордонники, які не випускали мене з літака" - бідкався українофоб.
Замміністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, коментуючи даний інцидент, погрозливо заявив, що МЗС РФ розбирається з інцидентом. "У будь-якому випадку це не залишиться непоміченим і не пройде так просто. У нас заплановані консультації в Києві через два дні і на них все обговорюватиметься", - зазначив Карасін.
В'їзд в Україну для Затуліна був заборонений влітку 2008 року. Депутат став персона нон грата у зв'язку з висловлюваннями про статус Криму, який, на його думку, незаконно був переданий до складу України в 1954 році Хрущовим. Керівник прес-центру Служби безпеки України Марина Остапенко повідомила, що Затуліна не випустили з літака в аеропорту Сімферополя, оскільки до цих пір не знята заборона на його в'їзд в Україну, який введений був рік тому.
Нарешті, українська влада проявляє свій національний характер і вказує деяким північним волоцюгам, що Україна це не прохідний двір, а незалежна держава.

Немає коментарів:

Дописати коментар